Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Heidi w Maserati

Meganews

Maserati zyskało sprzymierzeńców w walce o klienta w Stanach Zjednoczonych. Supermodelka Heidi Klum i włoski fotograf Francesco Carrozzini wzięli udział w akcji promującej najnowsze modele Ghibli, Quattroporte i GranTurismo.
Niemiecka modelka, producentka telewizyjna, prezenterka i aktorka pozowała w specjalnej sesji zdjęciowej zrealizowanej przez Francesco Carrozzini’ego. Obok pięknej Heidi na fotografiach wzrok przykuwają równie piękne modele GranTurismo Convertible, Quattroporte Ermenegildo Zegna Limited Edition i Ghibli:

 

Pełna sesja zdjęciowa została opublikowana w tegorocznej edycji magazynu Sports Illustrated Swimsuit.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Toyota i Lexus zostali partnerami technologicznymi Plenerów Film Spring Open 2017. Obie marki udostępniły organizatorom samochody do transportu gości warsztatów. W ubiegłych latach gwiazdami wydarzenia byli m.in. Natalie Portman, Juliette Binoche, twórca efektów specjalnych Neil Corbould, scenograf Allan Starski i producentki filmowe Mia Bayes oraz Ewa Puszczyńska.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Nie chcemy tutaj generalizować, ale z własnego doświadczenia wiemy, że nie każdy mechanik okazuje się równie uczciwy i rzetelny. Zdarzają się różne przypadki niedokończonych napraw albo jednoczesnego popsucia innych elementów, dlatego przestrzegamy Was i uświadamiamy w jaki sposób należy serwisować wał napędowy.

Komentarzy: 0 skomentuj »