Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Fiat 500L Beats Edition: audiofil

Meganews

Co w wolnym czasie robi słynny amerykański producent muzyczny i raper Dr Dre? Wygląda na to, że pomaga budować systemy audio w… Fiacie.


Fiat 500L Beats Edition jest wyposażony w nagłośnienie, które zdaniem producenta rewolucjonizuje jakość doznań akustycznych w kabinie samochodu. Zestawienie i kalibracja nowego systemu audio jest dziełem inżynierów dźwięku Fiat Group we współpracy z legendarnym wykonawcą i producentem Dr Dre oraz szefem wytwórni Geffen A&M Records, Jimmym Lavine. Efektu ich pracy nie da się jednak przedstawić w słowach – trzeba samemu posłuchać…

 

500 Beats EditionPonadto, Fiat 500L Beats Edition przyciąga wzrok dwukolorowym, grafitowo-czarnym, matowym lub błyszczącym lakierem nadwozia urozmaiconym czerwonymi oraz satynowanymi akcentami. Styl ten znajduje kontynuację w czarnym wystroju wnętrza „Total Black” stworzonym z wykorzystaniem nowej tkaniny materiałowej i ekoskóry wykończonej czerwonymi przeszyciami.

 

Seria specjalna 500L Beats Edition jest już dostępna we włoskich salonach sprzedaży, a w najbliższym czasie pojawi się również w europejskiej sieci dealerskiej Fiata.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Układ chłodzenia w samochodzie jest niezwykle ważny. Jeśli ulegnie awarii możne prowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń silnika lub generalnego remontu naszego samochodu. Z czego się składa? Termostat, pompa wodna, chłodnica i nagrzewnica to podstawowe elementy tego układu. Ale co jeśli ten najważniejszy – termostat – ulegnie awarii? Jak zatem rozpoznać awarię termostatu i co można […]

Komentarzy: 0 skomentuj »