Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Fiat 500 Abarth Cabrio – rozbierana sesja

motostork

Aby przekonać klientów, że „Pięćsetka” Abarth Cabrio to prawdziwy mięśniak, amerykański oddział Fiata zamówił niecodzienną sesję fotograficzną.

Przekonajcie się sami, czy taki muscle car może być sexi. Uprzedzamy, że polityczną poprawność odwieszono na kilka dni na gwoździu i być może niektórym pomysł wyda się ryzykowny. Jest odrobina nagości i to w wersji grupowej.

 

 

Dzięki fotografikowi RJ Muna i artyście słynącemu z obrazów malowanych na ciele Craigowi Tracy, a także  ekipie 30-40 osób, koncepcja fotografii reklamowej z udziałem rozebranych kobiet i mężczyzn ożyła w ciągu pięciu dni sesji zdjęciowej.

 

Fiat 500 Abarth Cabrio   Craig Tracy Fiat 500  Fiat 500 Abarth

Fotografia była przygotowana w studio w San Francisco do znanego kolorowego magazynu sportowego ESPN, który bardzo często pokazuje bez pruderii, ale zawsze w artystycznym ujęciu nagie ciała sportowców. Tym razem powstało mroczne zdjęcie Fiata 500 Cabrio, dopiero później oko wyławia szczegóły w ogólnym kształcie samochodu. Okazuje się że mały „muscle car” składa się z żywych klocków, ciał ustawionych odpowiednio modeli.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, jak powstawała reklama. Usiądźcie wygodnie i cieszcie oko niezwykłym spektaklem i jego efektami.

 

motostork

motostork

Artykułów: 41

W motoryzacji od 1997 roku. Tworzę, zmieniam, poprawiam media. Najpierw papierowe "Auto dziś i jutro", które zatrzęsło kioskami i klubami fanów marek na przełomie wieków, potem "Auto Moto", dojrzalsze, sprzedawane nawet w 130-tysięcznych nakładach. Po drodze, już w XXI wieku, kilkadziesiąt wydań pism dla kierowców Hond, Subaru, Jeepów, Dodge’ów i Kii. W końcu portale i media elektroniczne. Wszystko wokół czterech kółek.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Układ chłodzenia w samochodzie jest niezwykle ważny. Jeśli ulegnie awarii możne prowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń silnika lub generalnego remontu naszego samochodu. Z czego się składa? Termostat, pompa wodna, chłodnica i nagrzewnica to podstawowe elementy tego układu. Ale co jeśli ten najważniejszy – termostat – ulegnie awarii? Jak zatem rozpoznać awarię termostatu i co można […]

Komentarzy: 0 skomentuj »