Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Ferrari M458-T za pół roku w Genewie

Meganews

Podczas salonu samochodowego Geneva Motor Show 2015 firma Ferrari pokaże odświeżoną wersję modelu 458 Italia.
Samochód otrzyma oznaczenie M458-T, co wskazuje, iż pod maską znajdzie się turbodoładowany (twin-turbo) silnik V8 generujący około 680 KM. Nowa jednostka zastąpi tym samym stosowaną do tej pory wolnossącą V-ósemkę o pojemności 4,5 litra.

 

Nowa Italia będzie wyraźnie szybsza od swojego poprzednika, rozpędzając się od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 3,6 sekundy i maksymalnie do ponad 315 km/h. Zastosowanie nowoczesnej technologii turbodoładowania wpłynie również pozytywnie na wyniki zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla – średnie spalanie powinno spaść poniżej 13 litrów na 100 kilometrów przy emisji CO2 mniejszej, niż 300 g/km.

 

Oprócz nowej jednostki napędowej, Ferrari M458-T otrzyma nowe elementy stylizacyjne nadwozia – niektóre z nich wymuszone zastosowaniem turbodoładowania – a także nowy wystrój wnętrza.

 

Sprzedaż odświeżonej Italii ruszy prawdopodobnie pod koniec 2015 roku.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Na obecnym rynku usług finansowych do dyspozycji  klienta dostępne są różne formy finansowania, które mają na celu pomoc w zaspokojeniu nagłych czy nieprzewidzianych wydatków. To samo tyczy się wydatków firmowych, jeżeli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na rozwój firmy czy nowy sprzęt, może liczyć na pożyczkę bankową.

Komentarzy: 0 skomentuj »

dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka jest także uznanym ekspertem w kwestii eco-drivingu. Jego wizyta w Polsce dała okazję do stworzenia krótkiego filmiku, w którym Hiroshi Masuoka wymienia i demonstruje najważniejsze techniki i zasady ekonomicznej jazdy.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Garaż to miejsce nie tylko do parkowania samochodu, ale także przechowywania rzeczy, na które nie mamy miejsca w domu. Warto przemyśleć jego oświetlenie, aby można było wszystko bez problemu w nim znaleźć.

Komentarzy: 0 skomentuj »