Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Evoque i jego autobiografia

Meganews

Podczas salonu samochodowego w Genewie Range Rover zaprezentuje model Evoque w topowej odmianie Autobiography oraz specjalną wersję Dynamic.


Najbardziej luksusowy Evoque jest napędzany czterocylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 2 litrów. Moc maksymalna wynosi 285 KM, a moment obrotowy 400 Nm – to o odpowiednio 45 KM i 60 Nm więcej, niż w jednostce napędowej poprzedniej generacji. Motor współpracuje z dziewięciobiegową przekładnią automatyczną ZF, która gwarantuje doskonałą dynamikę jazdy.

 

Wersja Autobiography Dynamic otrzymała ponadto aktywny napęd na cztery koła, który w pozostałych odmianach modelu Evoque jest wyposażeniem opcjonalnym. Nabywcy topowego SUV-a brytyjskiej firmy powinni też docenić specjalnie dostrojone zawieszenie ze zmodyfikowanymi amortyzatorami adaptacyjnymi, sztywniejszymi sprężynami i zmienioną geometrią.

 

Kolejną nowością są opracowane przez Land Rovera aplikacje InControl Apps, które pozwalają wyświetlić zawartość smartfona użytkownika na pokładowym ekranie dotykowym. Oprócz tego wnętrze auta może zostać wykończone skórzaną tapicerką oferowaną w sześciu kolorach do wyboru. Całość uzupełniają podświetlane progi i napisy „Autobiography” wyszyte na zagłówkach.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Do tego kociaka mamy specjalny sentyment. Jeśli jest się przy narodzinach, człowiek czuje się jak ojciec chrzestny modelu, a ja byłem przy narodzinach Kugi w 2008, byłem na egzaminie dojrzałości w 2015, stojąc przy linii produkcyjnej w Walencji, kiedy wjeżdżała do Europy druga generacja modelu.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – prawnuk znanego podróżnika i odkrywcy Sir Ernesta Shackletona, pokonując dystans z Union Camp do McMurdo i z powrotem.

Komentarzy: 0 skomentuj »