Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Evoque i jego autobiografia

Meganews

Podczas salonu samochodowego w Genewie Range Rover zaprezentuje model Evoque w topowej odmianie Autobiography oraz specjalną wersję Dynamic.


Najbardziej luksusowy Evoque jest napędzany czterocylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 2 litrów. Moc maksymalna wynosi 285 KM, a moment obrotowy 400 Nm – to o odpowiednio 45 KM i 60 Nm więcej, niż w jednostce napędowej poprzedniej generacji. Motor współpracuje z dziewięciobiegową przekładnią automatyczną ZF, która gwarantuje doskonałą dynamikę jazdy.

 

Wersja Autobiography Dynamic otrzymała ponadto aktywny napęd na cztery koła, który w pozostałych odmianach modelu Evoque jest wyposażeniem opcjonalnym. Nabywcy topowego SUV-a brytyjskiej firmy powinni też docenić specjalnie dostrojone zawieszenie ze zmodyfikowanymi amortyzatorami adaptacyjnymi, sztywniejszymi sprężynami i zmienioną geometrią.

 

Kolejną nowością są opracowane przez Land Rovera aplikacje InControl Apps, które pozwalają wyświetlić zawartość smartfona użytkownika na pokładowym ekranie dotykowym. Oprócz tego wnętrze auta może zostać wykończone skórzaną tapicerką oferowaną w sześciu kolorach do wyboru. Całość uzupełniają podświetlane progi i napisy „Autobiography” wyszyte na zagłówkach.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Tag Heuer to szwajcarska marka zegarków, kojarzona od lat z samochodami i sportami motorowymi. Legendarny model Monaco Calibre 11, z kwadratową tarczą, nosił Steve McQueen w kultowym filmie “Le Mans” z roku 1971. Teraz ten elegancki chronometr powraca do kin wraz z najnowszym smart watchem Tag Heuer Connected. Premiera filmu “Kingsman: Złoty Krąg” już w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »