Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Dwukrotny zwycięzca Dakaru przyjedzie do Poznania

Meganews

Już w przyszłym tygodniu – 6 kwietnia rozpoczyna się wystawa motoryzacyjna Poznań Moto Show 2017, która potrwa do niedzieli, 9 kwietnia. Dla Mitsubishi Motors, będzie ona miejscem świętowania setnych urodzin pierwszego auta tej marki. Z tej okazji do Poznania przyjeżdża dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar i żywe świadectwo najważniejszych kart w historii Mitsubishi – Hiroshi Masuoka.

Konferencja prasowa z udziałem Hiroshi Masuoka będzie także okazją do zaprezentowania specjalnego programu o nazwie Calligraphy oraz innych nowości Mitsubishi w 2017 roku. Na zwiedzających czekają także atrakcje takie, jak gifbudka i cardboardy do odtwarzania filmów w wirtualnej rzeczywistości.

Człowiek-legenda

Hiroshi Masuoka rozpoczął swoją karierę w rajdzie Dakar w roku 1987 i zwyciężając w tym rajdzie w latach 2002 oraz 2003 jest jednym z czterech kierowców na świecie, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium w Dakarze dwa razy pod rząd. W 21 startach w tym najtrudniejszym terenowym maratonie świata wygrał aż 25 etapów, co plasuje go wśród pięciu rekordzistów wszech czasów w kategorii samochodów. Sięgnął też po zwycięstwo w dwóch edycjach Pucharu Świata Cross Country – słynnym Baja Italia w 2003 roku oraz UAE Desert Challenge w 2004 roku. Od kilku lat Hiroshi Masuoka z sukcesem uczestniczy w zawodach za kierownicą samochodów elektrycznych, z których produkcji słynie firma Mitsubishi. Pracuje też w firmie Mitsubishi Motors, a do jego licznych z zadań należy udział w opracowywaniu nowych modeli, szkolenie firmowych kierowców testowych, przeprowadzanie sesji jazd testowych, a także udział w międzynarodowych prezentacjach i spotkaniach zarówno w Japonii, jak i zagranicą.

Seria Calligraphy

Polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje także w Poznaniu specjalny program personalizacji samochodów o nazwie Calligraphy. Nawiązujący do japońskiej sztuki kaligrafii i podkreślający dbałość o detale program wzbogacania wyposażenia auta, pozwoli dopasować pojazdy do wyrafinowanych gustów i wymagań klientów zainteresowanych zakupem modelu Mitsubishi Outlander.

Nowości Mitsubishi w 2017 roku i wyjątkowe auta 4×4

Zwiedzający poznańską wystawę będą także mieli okazję do zapoznania się z odświeżonymi modelami spod znaku Trzech Diamentów – najpopularniejszym Mitsubishi ASX 2017 w specjalnych wersjach Cool Edition i RalliArt oraz ze światowym bestsellerem – hybrydowym SUV-em z elektrycznym napędem na 4 koła – Mitsubishi Outlander PHEV 2017. Ozdobą stoiska będą dwa samochody przygotowane do jazdy w trudnym terenie – pomarańczowe Mitsubishi L200 w wersji Monster oraz Mitsubishi Adventure, nawiązujący szatą graficzną do słynnego rajdu Dakar.

Zapisz

Zapisz

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Miasta za Wielką Wodą są inne niż u nas, więc i auta miejskie powinny być inne. W pewnym mieście wschodniego wybrzeża USA, nazywanym przez mieszkańców Big Apple, wybrano przed miesiącem Światowy Miejski Samochód Roku, zaprojektowany dla europejskiego koncernu przez Amerykanina koreańskiego pochodzenia. Na dodatek wychowanego pod słońcem Kalifornii, w samej kolebce Apple, Cupertino, co już […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Na obecnym rynku usług finansowych do dyspozycji  klienta dostępne są różne formy finansowania, które mają na celu pomoc w zaspokojeniu nagłych czy nieprzewidzianych wydatków. To samo tyczy się wydatków firmowych, jeżeli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na rozwój firmy czy nowy sprzęt, może liczyć na pożyczkę bankową.

Komentarzy: 0 skomentuj »