Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Dwukrotny zwycięzca Dakaru przyjedzie do Poznania

Meganews

Już w przyszłym tygodniu – 6 kwietnia rozpoczyna się wystawa motoryzacyjna Poznań Moto Show 2017, która potrwa do niedzieli, 9 kwietnia. Dla Mitsubishi Motors, będzie ona miejscem świętowania setnych urodzin pierwszego auta tej marki. Z tej okazji do Poznania przyjeżdża dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar i żywe świadectwo najważniejszych kart w historii Mitsubishi – Hiroshi Masuoka.

Konferencja prasowa z udziałem Hiroshi Masuoka będzie także okazją do zaprezentowania specjalnego programu o nazwie Calligraphy oraz innych nowości Mitsubishi w 2017 roku. Na zwiedzających czekają także atrakcje takie, jak gifbudka i cardboardy do odtwarzania filmów w wirtualnej rzeczywistości.

Człowiek-legenda

Hiroshi Masuoka rozpoczął swoją karierę w rajdzie Dakar w roku 1987 i zwyciężając w tym rajdzie w latach 2002 oraz 2003 jest jednym z czterech kierowców na świecie, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium w Dakarze dwa razy pod rząd. W 21 startach w tym najtrudniejszym terenowym maratonie świata wygrał aż 25 etapów, co plasuje go wśród pięciu rekordzistów wszech czasów w kategorii samochodów. Sięgnął też po zwycięstwo w dwóch edycjach Pucharu Świata Cross Country – słynnym Baja Italia w 2003 roku oraz UAE Desert Challenge w 2004 roku. Od kilku lat Hiroshi Masuoka z sukcesem uczestniczy w zawodach za kierownicą samochodów elektrycznych, z których produkcji słynie firma Mitsubishi. Pracuje też w firmie Mitsubishi Motors, a do jego licznych z zadań należy udział w opracowywaniu nowych modeli, szkolenie firmowych kierowców testowych, przeprowadzanie sesji jazd testowych, a także udział w międzynarodowych prezentacjach i spotkaniach zarówno w Japonii, jak i zagranicą.

Seria Calligraphy

Polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje także w Poznaniu specjalny program personalizacji samochodów o nazwie Calligraphy. Nawiązujący do japońskiej sztuki kaligrafii i podkreślający dbałość o detale program wzbogacania wyposażenia auta, pozwoli dopasować pojazdy do wyrafinowanych gustów i wymagań klientów zainteresowanych zakupem modelu Mitsubishi Outlander.

Nowości Mitsubishi w 2017 roku i wyjątkowe auta 4×4

Zwiedzający poznańską wystawę będą także mieli okazję do zapoznania się z odświeżonymi modelami spod znaku Trzech Diamentów – najpopularniejszym Mitsubishi ASX 2017 w specjalnych wersjach Cool Edition i RalliArt oraz ze światowym bestsellerem – hybrydowym SUV-em z elektrycznym napędem na 4 koła – Mitsubishi Outlander PHEV 2017. Ozdobą stoiska będą dwa samochody przygotowane do jazdy w trudnym terenie – pomarańczowe Mitsubishi L200 w wersji Monster oraz Mitsubishi Adventure, nawiązujący szatą graficzną do słynnego rajdu Dakar.

Zapisz

Zapisz

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

USA Import to przedsiębiorstwo oferujące import pojazdów z USA do Polski. Warto podkreślić, że posiada ono licencję dealera samochodowego, dzięki czemu może brać udział w licytacjach niedostępnych dla innych podmiotów. Sprawia to, że klienci mogą liczyć na zróżnicowane, a zarazem ciekawe oferty aut, motocykli, quadów i innych. Szeroki wybór ułatwia znalezienie modelu, który będzie pod […]

Komentarzy: 0 skomentuj »