Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Dlaczego Polacy tak chętnie kupują SUVy i auta terenowe?

Meganews

SUVy i auta terenowe cieszą się rosnącą popularnością w naszym kraju. Wybierają je nie tylko miłośnicy off-roadu, ale również kierowcy, którzy cenią sobie komfort jazdy w każdych warunkach i przedstawiciele wielu firm oraz służb – również mundurowych. Dlaczego wybieramy takie auta? Sprawdziliśmy to.

 

Samochody terenowe i SUVy – nie tylko dla rajdowców

Popularność aut terenowych i SUVów można zaobserwować na naszych drogach. Z roku na rok pojawia się więcej pojazdów tego typu i wybierane są również przez mieszkańców miast. – Samochody te coraz częściej wybierane są jako auta rodzinne. Decyduje o tym i przestronność, doskonałe parametry i możliwości, jakie daje posiadanie takiego auta. Szczególnie popularna w tym zakresie jest Dacia Duster, która po swojej premierze bardzo szybko zaczęła zyskiwać popularność i obecnie jest jednym z najlepiej sprzedających się aut segmentu SUV Crossover w Europie. Ceni się ją za korzystny stosunek funkcjonalności do ceny. – mówi specjalista z serwisu overlimit.com. Należy przy tym zaznaczyć, że SUVy wybierane są nie tylko przez rodziny z dziećmi, ale także jako auta firmowe czy też te, którymi poruszają się służby mundurowe czy ratunkowe. – Tutaj poza funkcjonalnością decyduje również możliwość idealnego dopasowania takiej maszyny do potrzeb danej firmy czy instytucji. – dodaje opiekun klienta (overlimit.com).

Modyfikacje aut terenowych – co to takiego?

Wspomniane przystosowanie auta ściśle do potrzeb to nic innego jak wprowadzenie do niego pewnych modyfikacji – Wiele osób wybiera samochód terenowy wiedząc, że będą mogli zmodyfikować go i tym samym poprawić jego możliwości terenowe. My oferujemy klientom aż 3 pakiety takich modyfikacji – w tym podstawowym zwiększamy prześwit, montujemy profesjonalne opony terenowe oraz elementy przywracające geometrię zawieszenia. W pakiecie najbardziej rozbudowanym oferujemy poza wspomnianymi rozwiązaniami także wszelkiego rodzaju osłony, wyprowadzony dolot powietrza do silnika, wyciągarkę o dużej mocy czy też blokadę tylnego mechanizmu różnicowego. Rozwiązania te pozwalają idealnie przystosować auto do potrzeb czy wymagań kierowców. A te bywają naprawdę różne.

Auta terenowe oraz SUVy poza funkcjonalnością oraz przestronnością mają przewagę nad innymi samochodami, która drzemie w możliwości przystosowania ich idealnie do potrzeb i oczekiwań właścicieli. Nic zatem dziwnego, że są coraz częściej wybierane.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Gdy po siedmiu miesiącach rynek aut osobowych w Polsce skurczył się niemal o jedną trzecią, Volvo Car Poland odnotowało sprzedaż niższą jedynie o 2,58%. Tym samym udział rynkowy marki wzrósł z 2,1 do 3,01%. Pozytywne wyniki odnotowały także inne rynki Volvo. Oto kilka pozytywnych informacji biznesowych z Polski i ze świata.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Sezon urlopowy w pełni. Zanim jednak wyruszymy w drogę, warto zadbać o spokojne i pełne relaksu wakacje jeszcze przed wyjazdem, odpowiednio przygotowując swojego Opla do podróży. Teraz jest to jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki możliwości umówienia wizyty online, w wybranym autoryzowanym serwisie niemieckiej marki.

Komentarzy: 0 skomentuj »