Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Dlaczego Polacy tak chętnie kupują SUVy i auta terenowe?

Meganews

SUVy i auta terenowe cieszą się rosnącą popularnością w naszym kraju. Wybierają je nie tylko miłośnicy off-roadu, ale również kierowcy, którzy cenią sobie komfort jazdy w każdych warunkach i przedstawiciele wielu firm oraz służb – również mundurowych. Dlaczego wybieramy takie auta? Sprawdziliśmy to.

 

Samochody terenowe i SUVy – nie tylko dla rajdowców

Popularność aut terenowych i SUVów można zaobserwować na naszych drogach. Z roku na rok pojawia się więcej pojazdów tego typu i wybierane są również przez mieszkańców miast. – Samochody te coraz częściej wybierane są jako auta rodzinne. Decyduje o tym i przestronność, doskonałe parametry i możliwości, jakie daje posiadanie takiego auta. Szczególnie popularna w tym zakresie jest Dacia Duster, która po swojej premierze bardzo szybko zaczęła zyskiwać popularność i obecnie jest jednym z najlepiej sprzedających się aut segmentu SUV Crossover w Europie. Ceni się ją za korzystny stosunek funkcjonalności do ceny. – mówi specjalista z serwisu overlimit.com. Należy przy tym zaznaczyć, że SUVy wybierane są nie tylko przez rodziny z dziećmi, ale także jako auta firmowe czy też te, którymi poruszają się służby mundurowe czy ratunkowe. – Tutaj poza funkcjonalnością decyduje również możliwość idealnego dopasowania takiej maszyny do potrzeb danej firmy czy instytucji. – dodaje opiekun klienta (overlimit.com).

Modyfikacje aut terenowych – co to takiego?

Wspomniane przystosowanie auta ściśle do potrzeb to nic innego jak wprowadzenie do niego pewnych modyfikacji – Wiele osób wybiera samochód terenowy wiedząc, że będą mogli zmodyfikować go i tym samym poprawić jego możliwości terenowe. My oferujemy klientom aż 3 pakiety takich modyfikacji – w tym podstawowym zwiększamy prześwit, montujemy profesjonalne opony terenowe oraz elementy przywracające geometrię zawieszenia. W pakiecie najbardziej rozbudowanym oferujemy poza wspomnianymi rozwiązaniami także wszelkiego rodzaju osłony, wyprowadzony dolot powietrza do silnika, wyciągarkę o dużej mocy czy też blokadę tylnego mechanizmu różnicowego. Rozwiązania te pozwalają idealnie przystosować auto do potrzeb czy wymagań kierowców. A te bywają naprawdę różne.

Auta terenowe oraz SUVy poza funkcjonalnością oraz przestronnością mają przewagę nad innymi samochodami, która drzemie w możliwości przystosowania ich idealnie do potrzeb i oczekiwań właścicieli. Nic zatem dziwnego, że są coraz częściej wybierane.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Sportowa jazda w codziennych warunkach? Z Abarthem to możliwe! Nowe modele 595 zachwycają rozwiązaniami, które w prostej linii nawiązują do rajdowej przeszłości Skorpiona. Teraz każdy może poczuć za kółkiem więcej doznań – wystarczy tylko dać się nieco ponieść.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Szukasz opon, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach? A może zależy ci na ponadprzeciętnej jakości wykonania i trwałości gwarantowanej na długie lata? Mamy to, czego szukasz.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby zmienić pracę na taką, która nie będzie dla Ciebie smutną koniecznością, ale powodem do dumy? Zajęciu, które będzie jednocześnie pomagało rozwijać Twoje pasje i dawało Ci codzienną porcję satysfakcji?

Komentarzy: 0 skomentuj »