Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Czym wyróżniają się samochody Hyundai?

Meganews

Hyundai to obecnie największa marka samochodów, jeśli chodzi o rynek koreański. Szybko uzyskała ona światową sławę i nie wzięło się to z przypadku. Dużą zaletą marki jest wszechstronność pojazdów, gdzie można znaleźć sporą ofertę sedanów, hatchbacków, samochodów sportowych, SUVów i VANów. Czym wyróżniają się nowe samochody Hyundai i w czym są one lepsze od konkurencji? 

Bezawaryjność

Dla wielu osób bezawaryjność to najważniejsza cecha samochodu. Pozwala ona na długie użytkowania samochodu i oszczędność pieniędzy przy naprawach. Samochody Hyundai znajdują się w czołówce zestawień, jeśli chodzi o bezawaryjność. Świadczą o tym wysokie miejsca w rankingach. Prestiżowy magazyn „Consumer Report” umieścił auta Hyundai na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o rzadkość usterek. Dotyczy to zwłaszcza aut luksusowych, które praktycznie nigdy nie wymagają dodatkowych napraw. Statystyki mocno wpływają na sprzedaż samochodu, która plasuje się w czołówce nie tylko w Azji, ale również w Europie.

 

Silniki najwyższej jakości

Silniki marki Hyundai występują w różnych wariantach w zależności od źródła energii. Mogą być one benzynowe, benzynowe LPG, dieslowe, elektryczne, hybrydowe lub hybrydowe plug-in. Nowe samochody Hyundai cenione są zwłaszcza za niskie spalanie przy bardzo wysokich osiągach. Posiadają zazwyczaj niezawodne silniki, które są w stanie pracować przez kilkanaście lat. Przykładem są tak klasyczne modele jak 1.7. classic, które znajdują się w SUVie Tuscon. Samochód ten dostępny jest w aż 4 wersjach, w wyposażeniu Classic, Komfort, Style i Premium. To zresztą cecha większość modeli luksusowych marki.

 

Wygoda

Samochody koreańskiego potentata stawiają też na wygodę. Wysokie miejsca w rankingach najlepszych aut luksusowych nie jest dziełem przypadku. Posiadają one wszelkie niezbędne udogodnienia, szczególnie w nowych wersjach pojazdów. Podstawą jest klimatyzacja, automatycznie otwierane szyby czy systemy wspomagania kierownicy. Oprócz tego samochody posiadają wszelkie udogodnienia technologiczne z ekranami czy nowoczesnym sprzętem audio. Oprócz tego należy doliczyć dodatkowe systemy bezpieczeństwa. Oprócz wspomagania hamowania są to technologie parkowania, które informują o przeszkodach. Coraz więcej samochodów Hyundai wyposażonych jest w automatyczne skrzynie biegów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które mają trudność w pełnym opanowaniu sprzęgła.

 

Najnowsze technologie

Marka Hyundai nigdy nie bała się stawiać na najnowsze technologie. Obecnie stara się zminimalizować swój ślad węglowy, inwestując w elektryczność. Nowe samochody Hyundai stawiają również na wodór, co jest dużą świeżością, jeśli chodzi o rynek aut. Przykładowo model NEXO jest pierwszym komercyjnym pojazdem, który wyposażony jest w wodorowe ogniwa paliwowe. Jedynym produktem spalania w takich samochodach jest para wodna, która filtruje i oczyszcza powietrze. Wpływa to jeszcze korzystniej na klimat i minimalizuje aktualne zmiany środowiskowe. Poziom oczyszczania okreslany jest nawet na specjalnym ekranie.

 

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Suzuki Swift jest jednym z ambasadorów klasy B, czyli kompaktowych samochodów miejskich. Model ten bardzo zmienił się na przestrzeni ostatnich generacji, jednak wciąż utrzymuje się na czołowych pozycjach listy najchętniej kupowanych aut w swojej klasie. Jeśli myślisz, że samochody miejskie są nudne, poprawne i nie wywołują żadnych emocji, to koniecznie sprawdź wersję Suzuki Swift Sport […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Trasa o długości ponad 10 tysięcy kilometrów i 14 europejskich stolic w 18 dni – tak w skrócie wygląda plan The eMobi Road to COP – czyli wyprawy Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności elektrycznym Mustangiem Mach-E przez Europę z finałem w Glasgow, aby podczas tegorocznego szczytu klimatycznego COP 26 wręczyć petycję o ustanowienie Światowego Dnia Elektryczności.

Komentarzy: 0 skomentuj »