Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Czemu warto wybrać auta poleasingowe?

Meganews

Każdy, kto posiada samochód, doskonale wie, jak duży wydatek wiąże się ze zmianą auta. Zakup nawet używanego pojazdu potrafi solidnie nadszarpnąć naszą kondycję finansową. Nic więc dziwnego, że każdy, kto myśli o kolejnym aucie, szuka najkorzystniejszych ofert sprzedaży. Dotyczy to zarówno rynku samochodów nowych, jak i używanych.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest inwestycja w auta poleasingowe. W ten sposób otrzymujemy samochód w znacznie niższej cenie, jednocześnie z zachowaniem odpowiednich badań stanu technicznego.

Zakup pod kontrolą

Decyzja o kupnie samochodu nowego czy auta poleasingowego powinna być przemyślana i podparta odpowiednimi przesłankami. Bez stosownej wiedzy możemy łatwo paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy, który zaproponuje nam auto bez wymaganych badań technicznych lub z ukrytymi wadami. W takim przypadku nawet niższa cena może okazać się zupełnie nieopłacalna. To, co zaoszczędzimy na kupnie, wydamy na mechaników samochodowych, którzy będą musieli naprawić odpowiednie podzespoły lub zrobić brakujące przeglądy. Z kolei zakup nowego auta to duży wydatek, który często znajduje się poza zasięgiem finansowym przeciętnego człowieka. Optymalnym rozwiązaniem są auta poleasingowe. W firmie Papis, która jest czołowym dealerem samochodów używanych, znajdą Państwo pojazd dostosowany do nawet najwyższych wymagań. W ofercie znajdują się auta pochodzące z rynku wtórnego, jednak w pełni sprawne i posiadające komplet potrzebnych badań technicznych. W ten sposób otrzymujemy gwarancje, ze wybrany przez nas samochód jest pozbawiony wszelkich wad czy usterek i posłuży nam przez wiele kolejnych lat. Z racji, że są to auta poleasingowe ich cena jest znacznie niższa od kwoty, jaką należy wydać na nowy model, prosto z salonu. W Papis bez problemu możemy połączyć niską stawkę zakupu z wysoką jakością oraz gwarancją sprawności technicznej.

Auta poleasingowe dla każdego

Bez znaczenia czy szukamy samochodu rodzinnego, sportowego czy przystosowanego do miejskich warunków jazdy. Nie ważne czy często wybieramy się w dalekie trasy lub wolimy podróżować po najbliższej okolicy. W ofercie salonu Papis znajdą Państwo auta poleasingowe dostosowane do każdych wymagań. Duże przestronne kombi, eleganckie i komfortowe suvy czy niewielkie i zwinne hatchbacki. Każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie, bez względu na wielkość, przeznaczenie czy markę samochodową. Auta poleasingowe to świetne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Dzięki gwarancji bezpieczeństwa i sprawności technicznej, a także niskiej cenie mogą być wykorzystane na wiele sposobów i posłużą nowym właścicielom przez wiele lat. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania korzystnego sposobu finansowania oraz dobrania pakietu ubezpieczeniowego. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasz zakup będzie bezpieczny, a my sami kompleksowo obsłużeni.

Zapisz

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Ford Fiesta 2012 i Ford Fiesta 2013 to jedne z najpopularniejszych aut osobowych w Polsce. Nic dziwnego – zarówno stylistyka, jak i parametry oraz wyposażenie aut czynią z nich naprawdę komfortowego towarzysza podróży. Czym powinniśmy się sugerować, wybierając właściwą dla nas wersję Forda Fiesty? Warto popatrzeć na typowe cechy tego auta i ocenić na czym […]

Komentarzy: 0 skomentuj »