Nasz profil na Facebook.com - polub nas

„Czarna Wdowa” w Chevrolecie Corvette Stingray

Meganews

20 marca w Londynie odbyła się europejska premiera filmu „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, w którym jedną z ról „gra” najnowszy Chevrolet Corvette Stingray.


W najnowszej produkcji wytwórni Marvel Studios, stojącej za sukcesem takich hitów jak „Avengers”, „Thor”, „X-Men” czy „Iron Man”, tytułowy Kapitan Ameryka (Chris Evans) staje do walki z rosyjskim agentem o pseudonimie „Zimowy Żołnierz”, który zagraża bezpieczeństwu całego świata. By pokonać potężnego przeciwnika amerykański superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Ta z kolei może liczyć na wsparcie swojego czarnego, 466-konnego Chevroleta Corvette, który przyspiesza od 0 do 100 km/h w niewiele ponad 4 sekundy.

 

W filmie wykorzystano także inne modele Chevroleta, jak Silverado, Impala czy Tahoe.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Układ chłodzenia w samochodzie jest niezwykle ważny. Jeśli ulegnie awarii możne prowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń silnika lub generalnego remontu naszego samochodu. Z czego się składa? Termostat, pompa wodna, chłodnica i nagrzewnica to podstawowe elementy tego układu. Ale co jeśli ten najważniejszy – termostat – ulegnie awarii? Jak zatem rozpoznać awarię termostatu i co można […]

Komentarzy: 0 skomentuj »