Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Cadillac Escalade Platinum, czyli „fura” amerykańskiego rapera

Meganews

Na rynku w USA zadebiutował luksusowy SUV z ogromnymi felgami aluminiowymi, skórzaną tapicerką i „wypasionym” systemem audio-video – amerykańscy raperzy już ustawiają się w kolejce u dilerów… Cadillaca.


Cadillac Escalade w wersji Platinum kusi potencjalnych nabywców chromowanymi dodatkami i 22-calowymi kołami obutymi w niskoprofilowe opony. Tym samym producent daje do zrozumienia, że auto nie służy do offroadowych wypraw w nieznane, a do szpanowania na ulicach wielkich miast.

 

W luksusowym wnętrzu znalazły się m.in. skórzane fotele z elektryczną regulacją w 18 kierunkach (w przednim rzędzie), panele dekoracyjne deski rozdzielczej wykonane z egzotycznego drewna oraz aluminiowe nakładki progowe. Standardem jest również chłodzony schowek w konsoli centralnej oraz system multimedialny obejmujący dwa siedmiocalowe monitory instalowane w zagłówkach, przy czym za dopłatą Cadillac oferuje trzeci ekran o przekątnej 9 cali, montowany w suficie.

Escalade Platinum otrzymał również ośmiobiegową przekładnię automatyczną, system łączności 4G LTE i kamerę Surround View.

Samochód trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Ceny rozpoczynają się od 90 270 dolarów.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Pod maską sportowego samochodu, zwracającego uwagę sylwetką klina, pracował innowacyjny, zwarty silnik z tłokiem obrotowym. Tak na początku lata 1978 roku wystartowała do wyjątkowego i bardzo długo, bo do dzisiaj trwającego sukcesu rynkowego, Mazda RX-7. To naprawdę nadzwyczajne zdarzenie w historii motoryzacji. Przez ponad 40 lat zostało sprzedanych prawie pół miliona pojazdów pierwszej generacji. Również […]

Komentarzy: 0 skomentuj »