Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Bestia, czyli Gelenda 63 AMG 6×6 od Mansory

Meganews

Wyjątkowy tuning wyjątkowego Mercedesa G 63 AMG 6×6.

 


Sześciokołowy Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 to bardzo ekskluzywny model. Kosztuje w Niemczech ponad 450 000 euro, a rocznie będzie powstawać od 20 do 30 egzemplarzy. Firma Mansory wychodzi jednak z założenia, że znajdzie klientów, którzy będą chcieli dodatkowo wyróżnić swojego „kolosa” i zafundować mu kurację wzmacniającą.

 

W tym zakresie eksperci z Mansory oferują pakiet stylizacyjny nadwozia, w którego skład wchodzą przeprojektowane reflektory, zmieniona maska silnika i nowa osłona chłodnicy. Producent dokłada do tego elementy z włóka węglowego, jak obudowy lusterek czy nakładki progowe.

 

 

Włókno węglowe odnaleźć można również wewnątrz w postaci wstawek dekoracyjnych w desce rozdzielczej. Ponadto kabinę wykończono wysokogatunkową skórą, Alkantarą oraz prawdziwym drewnem.

 

Pod maską seryjnego G 63 AMG 6×6 pracuje 5,5-litrowy silnik V8 biturbo, który generuje 544 KM i 758 Nm momentu obrotowego. W wersji Mansory jednostka oferuje 840 KM i 1000 Nm momentu obrotowego, co pozwala rozpędzić samochód ważący blisko 3,8 tony od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 6 sekund! Napęd jest przenoszony do wszystkich sześciu kół za pośrednictwem 7-biegowej przekładni automatycznej 7G-TRONIC.

 

Ile kosztuje modyfikacja? Takie informacje otrzymają wyłącznie osoby zainteresowane ofertą firmy Mansory.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Miasta za Wielką Wodą są inne niż u nas, więc i auta miejskie powinny być inne. W pewnym mieście wschodniego wybrzeża USA, nazywanym przez mieszkańców Big Apple, wybrano przed miesiącem Światowy Miejski Samochód Roku, zaprojektowany dla europejskiego koncernu przez Amerykanina koreańskiego pochodzenia. Na dodatek wychowanego pod słońcem Kalifornii, w samej kolebce Apple, Cupertino, co już […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Na obecnym rynku usług finansowych do dyspozycji  klienta dostępne są różne formy finansowania, które mają na celu pomoc w zaspokojeniu nagłych czy nieprzewidzianych wydatków. To samo tyczy się wydatków firmowych, jeżeli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na rozwój firmy czy nowy sprzęt, może liczyć na pożyczkę bankową.

Komentarzy: 0 skomentuj »