Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Bentley SUV – pierwsze wideo

Meganews

Widzieliśmy już pierwsze zdjęcie nowego SUV-a. Teraz Bentley podsyca ciekawość fanów motoryzacji, serwując tajemniczy materiał filmowy.


Nowy model brytyjskiej firmy ma być „najmocniejszym i najbardziej luksusowym SUV-em na świecie”.

 

Podobnie, jak w przypadku pierwszej fotografii, na filmie widać jedynie wybrane detale auta, w tym przedni pas. Wyróżniają się tu podwójne, okrągłe reflektory z świetlnymi pierścieniami LED, które uwypuklają imponującą osłonę chłodnicy.

 

 

Firma wciąż nie podaje szczegółów technicznych dotyczących nowego projektu. Pod maską najprawdopodobniej znajdzie się 4-litrowy silnik V8 twin-turbo, produkujący 500 KM i 660 Nm momentu obrotowego. Wcześniej sugerowano, że źródłem napędu będzie jednostka W12 o pojemności 6 litrów, która od tego roku jest zarezerwowana wyłącznie dla produktów Bentley’a. Pozostałe marki VW Group rezygnują z tego motoru z uwagi na wysokie koszty eksploatacji. W gamie znajdzie się też wariant hybrydowy typu plug-in, którego debiut zaplanowano na rok 2017.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Seat wyszedł z założenia, że nie zawsze kto pierwszy, ten lepszy. Poczekał z wprowadzeniem crossovera, aby dobrze rozeznać się na rynku i uczyć się na błędach rywali. Udało się, bo inżynierowie hiszpańskiej marki stworzyli bardzo przemyślany oraz dopracowany samochód, który nie ma problemów wieku dziecięcego. Arona nigdy nie będzie pionierem segmentu miejskich „terenówek”, ale ma […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy wiesz, że szczególnie dużo wypadków ma miejsce w lipcu? Ponad 3 tysiące w 2018 roku. Komenda Główna Policji w raporcie opublikowanym na policja.pl tłumaczy to wzmożonym ruchem na drogach. W końcu jest to okres wakacyjny. Jeśli zatem zaplanowałeś wyjazd na wczasy w lipcu, w pierwszej kolejności powinieneś kupić ubezpieczenie samochodowe. Sprawdź, co warto wiedzieć […]

Komentarzy: 0 skomentuj »