Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Bentley SUV – pierwsze wideo

Meganews

Widzieliśmy już pierwsze zdjęcie nowego SUV-a. Teraz Bentley podsyca ciekawość fanów motoryzacji, serwując tajemniczy materiał filmowy.


Nowy model brytyjskiej firmy ma być „najmocniejszym i najbardziej luksusowym SUV-em na świecie”.

 

Podobnie, jak w przypadku pierwszej fotografii, na filmie widać jedynie wybrane detale auta, w tym przedni pas. Wyróżniają się tu podwójne, okrągłe reflektory z świetlnymi pierścieniami LED, które uwypuklają imponującą osłonę chłodnicy.

 

 

Firma wciąż nie podaje szczegółów technicznych dotyczących nowego projektu. Pod maską najprawdopodobniej znajdzie się 4-litrowy silnik V8 twin-turbo, produkujący 500 KM i 660 Nm momentu obrotowego. Wcześniej sugerowano, że źródłem napędu będzie jednostka W12 o pojemności 6 litrów, która od tego roku jest zarezerwowana wyłącznie dla produktów Bentley’a. Pozostałe marki VW Group rezygnują z tego motoru z uwagi na wysokie koszty eksploatacji. W gamie znajdzie się też wariant hybrydowy typu plug-in, którego debiut zaplanowano na rok 2017.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom – ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. Prężnie działają fabryki samochodów Fiata, Opla i Volkswagena. Za dwa lata ruszy produkcja silników w nowej fabryce Mercedesa. Rok wcześniej w fabryce Toyoty w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Wiele osób mieszkających w dużym mieście nie decyduje się na posiadanie samochodu. Wygodna  komunikacja miejska umożliwia przemieszczanie się po centrum bez większego problemu, a do tego omija nas męczące stanie w korkach oraz wszystkie wydatki związane z posiadaniem własnego auta. Jednak od czasu do czasu, samochód jest niezastąpionym środkiem transportu. Wyjazd służbowy, wakacje czy przeprowadzka […]

Komentarzy: 0 skomentuj »