Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Bentley SUV – pierwsze wideo

Meganews

Widzieliśmy już pierwsze zdjęcie nowego SUV-a. Teraz Bentley podsyca ciekawość fanów motoryzacji, serwując tajemniczy materiał filmowy.


Nowy model brytyjskiej firmy ma być „najmocniejszym i najbardziej luksusowym SUV-em na świecie”.

 

Podobnie, jak w przypadku pierwszej fotografii, na filmie widać jedynie wybrane detale auta, w tym przedni pas. Wyróżniają się tu podwójne, okrągłe reflektory z świetlnymi pierścieniami LED, które uwypuklają imponującą osłonę chłodnicy.

 

 

Firma wciąż nie podaje szczegółów technicznych dotyczących nowego projektu. Pod maską najprawdopodobniej znajdzie się 4-litrowy silnik V8 twin-turbo, produkujący 500 KM i 660 Nm momentu obrotowego. Wcześniej sugerowano, że źródłem napędu będzie jednostka W12 o pojemności 6 litrów, która od tego roku jest zarezerwowana wyłącznie dla produktów Bentley’a. Pozostałe marki VW Group rezygnują z tego motoru z uwagi na wysokie koszty eksploatacji. W gamie znajdzie się też wariant hybrydowy typu plug-in, którego debiut zaplanowano na rok 2017.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »