Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Aston Martin Lagonda – pierwsze oficjalne zdjęcia

Meganews

Aston Martin podał pierwsze oficjalne informacje na temat modelu Lagonda, który pojawi się na rynku w przyszłym roku.


Luksusowy sedan brytyjskiej firmy powstał na płycie podłogowej VH, a w jego nadwoziu zastosowano wiele elementów z włókna węglowego.

 

Samochód będzie oferowany wyłącznie na Bliskim Wschodzie w ściśle ograniczonej liczbie egzemplarzy, przy czym będą go mogły kupić tylko te osoby, które otrzymają „specjalne zaproszenie”.

 

Pod maskę trafi 6-litrowy silnik V12 o mocy około 600 KM.

Lagonda

„Nowy model, podobnie jak jego ekskluzywne projekty One-77 i V12 Zagato, jest motoryzacyjnym dziełem sztuki i w pełni zasługuje na przyjęcie nazwy Lagonda,” przyznaje Marek Reichman, szef designu w firmie Aston Martin.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Trasa o długości ponad 10 tysięcy kilometrów i 14 europejskich stolic w 18 dni – tak w skrócie wygląda plan The eMobi Road to COP – czyli wyprawy Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności elektrycznym Mustangiem Mach-E przez Europę z finałem w Glasgow, aby podczas tegorocznego szczytu klimatycznego COP 26 wręczyć petycję o ustanowienie Światowego Dnia Elektryczności.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Hyundai to obecnie największa marka samochodów, jeśli chodzi o rynek koreański. Szybko uzyskała ona światową sławę i nie wzięło się to z przypadku. Dużą zaletą marki jest wszechstronność pojazdów, gdzie można znaleźć sporą ofertę sedanów, hatchbacków, samochodów sportowych, SUVów i VANów. Czym wyróżniają się nowe samochody Hyundai i w czym są one lepsze od konkurencji? 

Komentarzy: 0 skomentuj »