Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Ambasadorzy Hondy analizują jazdy nowym CBR1000RR-R Fireblade SP na torze w Katarze

Meganews

Pięciu najszybszych europejskich zawodników Hondy uczestniczyło w pokazanych dziś materiałach z jazd Losail nową Hondą CBR1000RR-R Fireblade SP International Circuit w Katarze.

 

Pięciu najszybszych europejskich zawodników Honda opisuje idealne okrążenie Hondą CBR1000RR-R SP 2020 na Losail International Circuit w Katarze

Uczestnikami jazd byli zawodnicy WorldSBK Riders Leon Haslam i Alvaro Bautista, trzykrotny Mistrz Świata Endurance Freddy Foray, ambasador Hondy ze Szwajcarii Dominique Aegerter oraz z IDM Alessandro Polita

Zawodnicy przekazali swoje opinie na temat nowej CBR1000RR-R Fireblade SP

Honda CBR1000RR-R Fireblade SP od początku marca zaczęła docierać do dealerów w całej Europie

 

Materiały  nakręcone  podczas  europejskich  jazd  testowych,  są  dostępne na oficjalnych kanałach Honda YouTube, zawodnicy z międzynarodowych, europejskich i krajowych mistrzostw wyjaśniali, jak złożyć idealne okrążenie toru Katar.

 

Prowadzący jazdy dla  wybranych  dziennikarzy z Europy na torze katarskim, trzykrotny mistrz świata  Endurance Freddy Foray powitał    zawodników Leona  Haslama i  Álvaro Bautista z HRC WorldSBK,  a także Dominque  Aegertera  oficjalnego zawodnika testowego HRC  WorldSBK i ambasadora Honda Szwajcaria oraz Alessandro Polita zawodnika HRP Motorsports IDM.

 

Po raz pierwszy pokazana na EICMA Mediolan w listopadzie, nowa Honda CBR1000RR-R Fireblade SP 2020  już  wystartowała  w    WorldSBK  na  rundzie  otwarcia  w  Australii.  Najmocniejszy  masowo  produkowany  wolnossący  rzędowy  czterocylindrowy  motocykl  na świecie,  czyli  nowy  Fireblade generuje  160kW przy 14 500 obr./min  oferuje aerodynamikę w stylu MotoGP  oraz  najnowocześniejszy pakiet elektroniczny, w tym wiodące na rynku pół-aktywne zawieszenie elektroniczne Öhlins.

 

Po spędzeniu pełnego dnia na jazdach na torze  Katar, zawodnicy sprawdzili również uzyskane czasy, aby wydać własne opinie na temat pojazdu reklamowanego jako „Born to Race”. Od początku marca nowy Fireblade zaczął przybywać do dealerów w całej Europie.

 

Wszystkie filmy można znaleźć na oficjalnym kanale Honda YouTube:

 

www.youtube.com/user/HondaMotorcyclesEU

 

 

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Cupra od zawsze fanom motoryzacji kojarzyła się z najbardziej sportowymi wersjami Seatów. Teraz Cupra jest już oddzielną marką, ale jej pierwszy model powstał na bazie Seata Ateki. Specjaliści od  tworzenia hot hatchów debiutują na rynku, wypuszczając SUV-a, który gra w swojej lidze i nie ma jak na razie konkurencji… Czemu SUV Cupry nie ma konkurencji? […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

W przeciągu dwóch lat SEAT nawiązał współpracę z ponad 200 izraelskimi start-upami skupionymi wokół centrum technologicznego w Tel Awiwie. Producent obecnie testuje takie przełomowe rozwiązania, jak obserwacja ruchu gałek ocznych kierowcy, wykrywanie potencjalnych niebezpieczeństw oraz kontrola natężenia światła poprzez elektrycznie sterowane przyciemnianie szyb. Co roku SEAT inwestuje w co najmniej 10 eksperymentalnych technologii.

Komentarzy: 0 skomentuj »