Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Abarth 595 Pista: sportowe auto dla indywidualisty

Meganews

W poszukiwaniu samochodu kierujemy się przede wszystkim aspektami praktycznymi. Ma być ergonomiczny, przestronny, dynamiczny oraz bezpieczny.

Decydując się na to wszystko nie trzeba rezygnować z oryginalności. Takie połączenie może zapewnić tylko Abarth Pista.

Frajda za kółkiem

Kiedy jazda samochodem sprawia największą przyjemność? Gdy doskonale się prowadzi. Aspekt ten obejmuje całe mnóstwo udogodnień zapewniających wygodę i pewność za kółkiem. To wszystko można osiągnąć za sprawą dobrze przemyślanej koncepcji. Twórcy włoskiej marki z wizerunkiem Skorpiona doskonale wiedzą, jak łączyć komfort z dynamiką. Rezultatem ostatnich zmagań jest sportowy model Abarth 595, umożliwiający swobodnie poruszanie się zarówno po mieście, jak i poza nim.

 

 

W sportowym nastroju

Niech Cię nie zmylą niewielkie wymiary tego samochodu. Maszyna została skonstruowana w sposób uwzględniający wszystkie potrzeby współczesnego kierowcy, dopasowując się zarazem do ogólnie panujących trendów. Auta poruszające się po europejskich drogach powinny wyróżniać się pod względem ergonomii, nowoczesnych rozwiązań technicznych, ale także tego „czegoś”, co wyróżnia je na tle innych marek. Nie da się zaprzeczyć, że Abarth Pista ma to wszystko, na dodatek ubrane w bardzo atrakcyjną formę.

Ideał dla dużych chłopców

Z jednej strony Abarth Pista jest samochodem odpowiednim do tego, aby poruszać się na co dzień w pełnej wygodzie. Z drugiej strony jest spełnieniem marzeń każdego chłopca, który obiecał sobie, że gdy dorośnie, będzie jeździł sportowym samochodem. Dynamika i oryginalność to dwie cechy, które w przypadku tej maszyny wzajemnie się na siebie nakładają. Widać to w każdym elemencie: stylistyce, wyposażeniu, układzie mechanicznym. Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na drodze to ogromna przyjemność, którą można zyskać, decydując się na tę propozycję od Abartha.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne coraz częściej pojawiają się na polskich drogach. Jako napęd posiadają jeden lub więcej silników elektrycznych. Jakie są zalety takich samochodów? Koszt eksploatacji jest stosunkowo niski w porównaniu do aut zasilanych paliwem. Silniki elektryczne nie mają obiegu oleju, ani układu chłodzącego, zwykle chłodzone są powietrzem, nie mają rozrządu, rozrusznika, skrzyni biegów i wielu podzespołów, […]

Komentarzy: 0 skomentuj »