Nasz profil na Facebook.com - polub nas

„A NEW ERA”: nowy film BMW Group dostępny online. Dalszy ciąg kampanii z okazji stulecia BMW Group

Meganews

Rozpoczęła się nowa era. Taki jest najważniejszy przekaz nowego filmu BMW udostępnionego za pośrednictwem wszystkich kanałów online. Film „A NEW ERA” po raz pierwszy pokazuje wszystkie cztery wizjonerskie samochody BMW Group obok siebie. W rok od setnej rocznicy założenia spółki czołowy producent samochodów i motocykli premium na świecie kontynuuje swoją kampanię „THE NEXT 100 YEARS”.


Monachium. Rozpoczęła się nowa era. Taki jest najważniejszy przekaz nowego filmu BMW udostępnionego za pośrednictwem wszystkich kanałów online. Film „A NEW ERA” po raz pierwszy pokazuje wszystkie cztery wizjonerskie samochody BMW Group obok siebie. W rok od setnej rocznicy założenia spółki czołowy producent samochodów i motocykli premium na świecie kontynuuje swoją kampanię „THE NEXT 100 YEARS”.

 

„A NEW ERA” to drugi film prezentujący BMW Group na szczeblu korporacyjnym z jej mocnymi markami: BMW, MINI, Rolls-Royce oraz BMW Motorrad.

 

Pokazując po raz pierwszy cztery wizjonerskie samochody razem, nowy film online „A NEW ERA” nawiązuje do filmu „THE NEXT 100 YEARS”, którego tytuł był mottem ubiegłorocznej 100. rocznicy BMW Group. O tożsamości spółki zawsze stanowiły zorientowanie na przyszłość przełomowe innowacje, których siłą napędową jest jedyny w swoim rodzaju zespół ludzi, połączonych i zainspirowanych fascynacją mobilnością.

 

Z okazji rocznicy powstał spot telewizyjny, który po raz pierwszy pokazał aktywną rolę spółki w kształtowaniu przyszłości, jej chęć uczenia się i zmiany, zaangażowanie w innowacje technologiczne oraz odpowiedzialność społeczną. Temat spotu – „Razem tworzymy historię. Historię przyszłości” – podkreślał to wybiegające w przyszłość podejście.

 

Film online „A NEW ERA” kontynuuje i doprecyzowuje ten przekaz. W filmie tym przyszłość już nastała. „A NEW ERA”, będąc odpowiedzią na poprzedni spot, ukazuje wizję przyszłości i wciela w życie opisaną wcześniej wizję BMW Group.

 

Mobilność to swoboda poruszania się i osiągania celów w życiu. Samochody wizjonerskie marek BMW, MINI, Rolls-Royce oraz BMW Motorrad symbolizują tę wolność, oferując własną, charakterystyczną dla danej marki interpretację mobilności. Centralnymi tematami są autonomiczna jazda, indywidualność, bezpieczeństwo zapewniane przez innowacje oraz samochód jako aktywny towarzysz i doradca w codziennych sytuacjach. Film zwraca uwagę również na inne obszary innowacji, m.in. elektromobilność, współdzielenie pojazdów oraz łączność.

 

– „THE NEXT 100 YEARS” to było o wiele więcej niż samo tylko świętowanie rocznicy powstania naszej spółki. Nasza filozofia ciągłego patrzenia w przyszłość i ustanawiania wysokich standardów innowacyjności napędza codzienną pracę BMW Group – komentuje Bill McAndrews, dyrektor ds. komunikacji. – W filmie „A NEW ERA” podkreślamy tę koncepcję i przystosowujemy ją do naszej strategii korporacyjnej w nadchodzących miesiącach i latach.

 

Film „A NEW ERA” zostanie w szerokim zakresie zintegrowany z komunikacją cyfrową BMW Group, włącznie z własnymi platformami spółki i mediami społecznościowymi. Film został nakręcony w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych oraz Bangkoku w Tajlandii. Agencją kreatywną odpowiedzialną za niego jest Interone.

 

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 16.0px Georgia; -webkit-text-stroke: #000000}
span.s1 {font-kerning: none}

Film „A NEW ERA” zostanie również zintegrowany z wystawą BMW Group Future Exhibition w BMW Welt Double Cone.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Układ chłodzenia w samochodzie jest niezwykle ważny. Jeśli ulegnie awarii możne prowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń silnika lub generalnego remontu naszego samochodu. Z czego się składa? Termostat, pompa wodna, chłodnica i nagrzewnica to podstawowe elementy tego układu. Ale co jeśli ten najważniejszy – termostat – ulegnie awarii? Jak zatem rozpoznać awarię termostatu i co można […]

Komentarzy: 0 skomentuj »